Bburago Mercedes-AMG F1 W12 E Performance 1:43

Sbíráte kovové modely formulí? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely aut Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!
Bbu-18-38058
Značka:
visa
Popis

Kovový model v měřítku 1:43 Bburago Signature 18-36038 Mercedes-AMG F1 W12 E Performance je dodáván v průhledné plastikové krabičce. Barva modelu je černá, pilot #44 Hamilton.

Kovové modely F1 od Bburaga patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze
Mercedes-AMG F1 W12 E Performance, běžně označovaný jako Mercedes W12 , byl závodní vůz formule 1 pro účast na mistrovství světa formule 1 v roce 2021. Auto řídili Lewis Hamilton a Valtteri Bottas. Vůz je založen na Mercedes-AMG F1 W11 EQ Performance, který vyhrál v předchozí sezóně Mistrovství jezdců a konstruktérů. W12 sice vyhrál osmý titul konstruktérů v řadě, ale byl to první vůz Mercedesu F1 od začátku éry turbohybridu V6 v roce 2014, s nímž Mercedes nedokázal vyhrát šampionát jezdců, přičemž ani jeden z jezdců skončil na druhém místě v pořadí.

W12, přestože byl stále vysoce konkurenceschopný, nebyl tak dominantní jako jeho předchůdce ani v předsezónním testování. I když Verstappen při zahájení sezóny porazil Mercedesy Hamiltona (2.) a Bottase (3.) a získal vedoucí pozici Hamilton těsně zvítězil před Verstappenem a Bottas skončil třetí.

V posledním závodě sezóny Hamilton protnul cílovou čáru na druhém místě a přišel o svůj rekordní osmý světový šampionát jezdců. Hamilton tvrdil, že výsledek závodu byl „zmanipulován“ prostřednictvím týmového rádia jeho seniornímu závodnímu inženýrovi Peteru Bonningtonovi, většina jezdců tvrdila, že Masiho rozhodnutí bylo „uděleno pro televizi“ a kritizovali ho za spor o safety car a nedodržování pravidel správně.